Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: +86-29-68643155/57/61

Fax: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adres: Room2707 Tongda International budynku, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Chiny

Dodatków do żywności

 • Piwa chmiel Wyciąg

  Skontaktuj się teraz

  Piwa chmiel Wyciąg

  Piwa chmiel jest pierwotnie uprawiane w Europie, Ameryce i Azji. W Chinach to jest uprawiane w północnej prowincji Xinjiang, Shandong, Gansu i Shaanxi. Jest on traktowany jako przydatne roślin, które mogą być wprowadzone do medycyny. To mogą być wprowadzone do piwa dla...

 • Ekstrakt z borówki

  Skontaktuj się teraz

  Ekstrakt z borówki

  Borówka jest rośliną macierzystego w Ameryce Północnej, ale teraz jest powszechnie sadzone na półkuli północnej. To jest rodzaj ziołolecznictwa i być stosowane głównie w leczeniu chorób takich jak zaćma, ślepotę i wysoki poziom cukru we krwi. Borówka jest bogaty w...

 • Cinnamomum Cassia Wyciąg

  Skontaktuj się teraz

  Cinnamomum Cassia Wyciąg

  Cinnamomum Cassia, zwany także cajuput, jest powszechnie sadzone. Również może być używany jako przyprawa. To jest skuteczne w obniżaniu ciśnienia krwi. Zawiera bogaty pokarm, więc może być używany do produkcji produktów zdrowotnych.

 • Owoc głogu

  Skontaktuj się teraz

  Owoc głogu

  Owoc głogu smak kwaśny i niektóre słodkie, możemy jeść go bezpośrednio. Owoc głogu pomoże ludzie promowanie trawienie. Głóg ma również silne przeciwbakteryjne działanie.

 • Wyciąg z Stevia

  Skontaktuj się teraz

  Wyciąg z Stevia

  Stevia jest jeden rodzaj bylin z małym ogniu i wysoka słodycz i zwykle stosuje się jeden rodzaj dodatków. Można sadzić zarówno w południowej i Północnej w naszym kraju. Jednak jest głównie posadzone w prowincji Jiangsu i Anhui Heilongjiang. Jego liść zawiera bogate...

 • Wild Yam Extract

  Skontaktuj się teraz

  Wild Yam Extract

  Białe yam jest swego rodzaju odżywcze żywności, który jest korzystny wpływ na trawienie. Jako jeden rodzaj tradycyjnej medycyny chińskiej jest używany jako żywności i leków. Sieje się w wielu prowincjach Chin Shaanxi, Shanxi, Hebei i innych województw.

Xi'an Victar Bio-Tech Corp jest jednym z wiodących producentów dodatków do żywności Chin i dostawców, z profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować czyste naturalne, 100% naturalne, organiczne, certyfikat GMP oraz koszerne certyfikat ISO certified Dodatki do żywności o niskiej cenie i wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu sprzedaż tanie, gorąco, fabryka i dostarczania produktów od nas.
Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adres: Pokój 2707, Tongda International budynku, Tangyan Road 41#, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi 710065, Chiny.
Komunikacja