Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: +86-29-68643155/57/61

Fax: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adres: Room2707 Tongda International budynku, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Chiny

Dynia w proszku

Dynia w proszku

Ten proszek jest wykonane z naturalny organiczny dyni. Ma bogaty przysmak i zawiera CTY i wiele mikroelementów jak kobalt, cynk i chrom, które promują uwalnianie insuliny i reguluje poziom cukru we krwi. Dynia w proszku jest korzystne dla zdrowia diabetyków. Poza tym każdy człowiek może wchłonąć niezbędnych mikroelementów w to, co nie tylko wzbogacić swoje składniki odżywcze, ale uniemożliwić wzrost cukru we krwi, tłuszczu we krwi i otyłości.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp jest jednym z wiodących producentów proszku dyni Chiny i dostawców, z profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować czyste naturalne, 100% naturalne, organiczne, certyfikat GMP, Koszerna kwalifikowany, a rośliny w proszku dyni, dynia z niskiej ceny i wysokiej jakości certyfikatem ISO. Zapraszamy do zakupu sprzedaż tanie, gorąco, fabryka i dostarczania produktów od nas.


Funkcja:
1. dynia w proszku może zapobiegać cukrzycy i regulować poziom cukru we krwi.


2. bogaty kobaltu w nim można przyśpieszyć metabolizm i wspierania funkcji produkcji krwi w organizmie człowieka.

3. kobaltu może również pomóc promować produkcję witaminy B12, co jest niezbędne dla insuliny ludzkiej komórki, dzięki czemu jest on powszechnie stosowany w leczeniu cukrzycy.


4. dynia proszku posiada funkcję detoksykacji. Zawiera bogaty w witaminy i pektyny, które pochłania i wyeliminować bacteriotoxin i niebezpiecznych substancji w organizmie człowieka...


5. dynia proszku można również chronić błonę śluzową przewodu pokarmowego i poprawia trawienie. Więc jest to korzystne dla pacjentów z chorobami żołądka.


6. dynia proszku można zapobiec raka skutecznie, bo można wyeliminować mutacji funkcję cancerogen i egeneration zdolności wątroby i nerek.


7. dynia proszku posiada bogate cynk, substancji niezbędnych dla wzrostu i rozwoju organizmu ludzkiego.

Hot Tags: w proszku dyni, dynia rośliny, Chiny, producentów, dostawców, fabryki, Kupię, Tanie, niska cena, naturalne organiczne, czysty, wysokiej jakości, certyfikat GMP, koszerne certyfikat, certyfikat, ISO 100% naturalne, fabryka dostawy, sprzedaż
Produkty powiązane

Zapytanie

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adres: Pokój 2707, Tongda International budynku, Tangyan Road 41#, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi 710065, Chiny.
Komunikacja