Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: +86-29-68643155/57/61

Fax: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adres: Room2707 Tongda International budynku, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Chiny

Tymianek w proszku

Tymianek w proszku

Tymianek w proszku jest wykonana z naturalnych tymianek, roślin uprawianych głównie w Afryce Północnej i Europie i mogą być sadzone w Chinach. To wydzielają przyjemny zapach, więc to jest często stosowane w kuchni. stwierdzono, że tymianek w proszku, tymianek roślin ma wysoką wartość w diecie, opieki medycznej i fryzjerstwa.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp jest jednym z wiodących Chiny tymianek proszku producentów i dostawców, z profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować czyste naturalne, 100% naturalne, organiczne, GMP certyfikat oraz koszerne certyfikat ISO certified tymianek w proszku, tymianek zakładów o niskiej cenie i wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu sprzedaż tanie, gorąco, fabryka i dostarczania produktów od nas.


Funkcja:

1. cały tymianek ma olejek bogaty, zwłaszcza w sezonie kwitnąć, więc to jest często dodawany do gotowania posiłków do poprawy smaku.


2. tymianek proszku składa się z wielu związków, w tym tymol, karwakrol, linalol i p-cymol itp. Mogą złagodzić kaszel, zmniejszyć stan zapalny i zapobiec korozji.


3. tymianek jest wielki funkcji medycznych, może poprawić układu pokarmowego i chorób ginekologicznych, promować krążenie krwi, pomagają wzmocnić odporność, zmniejszyć ból neuropatyczny, poprawa koncentracji uwagi i pamięci.


4. Dodatkowo, to antybiotyki i przeciwskurczowe, dzięki czemu przyczynia się do promowania parcha i leczyć rany.


5. tymianek proszku można wyeliminować plamka i zregenerować starzenia się skóry. Jest to również świetny dodatek w mydło i płyn do płukania.

Hot Tags: tymianek w proszku, tymianek rośliny, Chiny, producentów, dostawców, fabryki, Kupię, Tanie, niska cena, organiczne, czyste naturalne, wysokiej jakości, certyfikat GMP, koszerne certyfikat, ISO certified, 100% naturalny, fabryka dostaw, sprzedaż
Produkty powiązane

Zapytanie

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adres: Pokój 2707, Tongda International budynku, Tangyan Road 41#, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi 710065, Chiny.
Komunikacja