Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: +86-29-68643155/57/61

Fax: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adres: Room2707 Tongda International budynku, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Chiny

Tribulus Terrestris ekstrakt

Tribulus Terrestris ekstrakt

Tribulus Terrestris jest głównie posadzone w strefie umiarkowanej na świecie. Jego ' owoc jest powszechnie stosowany w medycynie, jego ' łodyga i liście są skuteczne w leczeniu cutanea świąd, jego nasienie jest używany do wycisnąć olej i jego włókien pokrywy macierzystych mogą zostać wykorzystane do papieru. Tribulus terrestris proszku składa się z owoców tribulus terrestris, który jest bogaty w tiliroside, kaempferol, kwercetyna, witaminy C i diosgeniny itp. Tribulus terrestris proszek jest coraz bardziej popularne z jego różnych funkcji, jest on powszechnie stosowany w utrzymaniu zdrowego i leczeniu chorób.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp jest jednym z wiodących Chiny tribulus terrestris ekstrakt producentów i dostawców, z profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować czystej naturalnej, 100% naturalne, organiczne, certyfikat GMP oraz koszerne certyfikat ISO certified tribulus terrestris ekstrakt, bułgarski tribulus z niskiej ceny i wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu sprzedaż tanie, gorąco, fabryka i dostarczania produktów od nas.


Podstawowe informacje:

Nazwa łacińska: Tribulus terrestris L.
Części używane: owoce
Specyfikacja: 40%, 60%, 90% całkowitego saponiny
Wygląd: Światło żółte drobny proszek
NUMER CAS: 55056-80-9
Metoda badania: Przez UV
Wzór cząsteczkowy: C25H22O10
Masa cząsteczkowa: 482


O Tribulus Terrestris:
Tribulus Terrestris jest głównie posadzone w strefie umiarkowanej na świecie. Jego ' owoc jest powszechnie stosowany w medycynie, jego ' łodyga i liście są skuteczne w leczeniu cutanea świąd, jego nasienie jest używany do wycisnąć olej i jego włókien pokrywy macierzystych mogą zostać wykorzystane do papieru.
Tribulus terrestris proszku składa się z owoców tribulus terrestris, który jest bogaty w tiliroside, kaempferol, kwercetyna, witaminy C i diosgeniny itp.
Tribulus terrestris proszek jest coraz bardziej popularne z jego różnych funkcji, jest on powszechnie stosowany w utrzymaniu zdrowego i leczeniu chorób.


Funkcja:
1. to jest stosowany w leczeniu ból głowy, zawroty głowy, ból żeber i ból piersi.
2. to jest używany do komfort wątroby i zmniejszenie tlący, pobudzanie krążenia krwi, poprawia wzrok i złagodzić swędzenie.
3. to jest używany do stymulowania energii i wzmocnienie kości i mięśnie.


Aplikacji:
1. to jest stosowany w medycynie w leczeniu goleniowe i dusznicy bolesnej.
2. to jest stosowane w redukcji cholesterolu i łagodzi rachunku i leczeniu układu moczowego.
3. to jest również wykorzystywane w medycynie w leczeniu świąd i zapalenie skóry uparty.

Hot Tags: Tribulus terrestris ekstrakt tribulus Bułgarii, Chin, producenci, dostawcy, fabryki, Kupię, Tanie, niska cena, organiczne, czyste naturalne, wysokiej jakości, GMP certyfikat, koszerne certyfikat, ISO certified, 100% naturalny, fabryka dostawy, sprzedaż
Produkty powiązane

Zapytanie

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adres: Pokój 2707, Tongda International budynku, Tangyan Road 41#, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi 710065, Chiny.
Komunikacja