Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: +86-29-68643155/57/61

Fax: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adres: Room2707 Tongda International budynku, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Chiny

Wyciąg z fasoli biały nerek

Wyciąg z fasoli biały nerek

Białe Kidneybohnen pochodzi z Meksyku i Argentyna. Obecnie to jest uprawiane w wielu prowincjach w naszym kraju prowincji Yunnan, Guizhou i Sichuan. Białe Kidneybohnen ma mnóstwo pożywienia, takich jak białka, węglowodanów i wapnia. To skutecznie hamują rozkład skrobi, który jest dobry dla utraty wagi.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp jest jednym z wiodących Chiny Białe Kidneybohnen wyciąg producentów i dostawców, z profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować czyste naturalne, 100% naturalne, organiczne, GMP certyfikat, certyfikat koszerności i certyfikatem ISO Białe Kidneybohnen-wyciąg, sposób, aby stracić, spalanie tłuszczu, dieta stracić z niskiej ceny i wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu sprzedaż tanie, gorąco, fabryka i dostarczania produktów od nas.

Podstawowe informacje:

Nazwa łacińska: Phaseolus Vulgaris L.Part używane: materiał siewny
Specyfikacja: 1%, 2% Phaseolinwygląd: drobny proszek złamanej bieli
NUMER CAS: 13401-40-6
Metoda badania: Przez HPLC
Wzór cząsteczkowy: C20H18O4
Masa cząsteczkowa: 322.35


O Białe Kidneybohnen:
Białe Kidneybohnen pochodzi z Meksyku i Argentyna. Obecnie to jest uprawiane w wielu prowincjach w naszym kraju prowincji Yunnan, Guizhou i Sichuan.
Białe Kidneybohnen ma mnóstwo pożywienia, takich jak białka, węglowodanów i wapnia. To skutecznie hamują rozkład skrobi, który jest dobry dla utraty wagi.

Funkcji i aplikacji:

1. posiada funkcję ochrony, śledziony i nerek.
2. promowanie WBC rozkładających się wewnątrz tych ssaków.
3. to można leczyć otyłość i cukrzyca.
Aplikacji: opieki zdrowotnej produktów

Hot Tags: Białe Kidneybohnen-wyciąg, droga wobec stracić, spalanie tłuszczu, dieta utratę, Chiny, producentów, dostawców, fabryki, Kupię, Tanie, niska cena, naturalne organiczne, czysty, wysokiej jakości, certyfikat GMP, koszerne certyfikat, ISO certified, 100% naturalny, fabryka dostaw, sprzedaż
Produkty powiązane

Zapytanie

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adres: Pokój 2707, Tongda International budynku, Tangyan Road 41#, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi 710065, Chiny.
Komunikacja