Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: +86-29-68643155/57/61

Fax: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Adres: Room2707 Tongda International budynku, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Chiny

Wild Yam w proszku

Wild Yam w proszku

Yam proszku składa się ze świeżego yam bulw, a następnie go zemleć na proszek. Jam jest sławny pod kątem jego dobry wpływ na zapobieganie układu sercowo-naczyniowego rozliczenia tłuszczowych w dół. Produkt jest bogaty w białka i skrobi, to najlepszy wybór dla kobiet, które chcą schudnąć.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp jest jednym z wiodących Chiny yam proszku producentów i dostawców, z profesjonalną fabrykę, jesteśmy w stanie zaoferować czyste naturalne, 100% naturalne, organiczne, GMP certyfikat oraz koszerne certyfikat ISO certified yam proszku z niskiej ceny i wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu sprzedaż tanie, gorąco, fabryka i dostarczania produktów od nas.


Funkcja:
1. yam proszku zawiera dużo błonnika i będzie produkować poczucie pełności po ludzie jedzenie, które mogą pomóc ludziom, aby kontroli chęć do jedzenia.

2. poza tym Yam jest bardzo pożywne, ale niskokalorycznej żywności, ludzie są nie musisz się martwić o ich wagi.


3. diosgeniny jest jednym z ważnych składników odżywczych w proszku yam. Jest ważnym materiałem do syntezy hormonów żeńskich i pomocy, aby zapiąć metabolizm.


4. yam proszek ma wielkie funkcji w zapobieganiu sercowo-rozliczanie tłuszczowych w naczyniach krwionośnych i prowadzenie elastycznej.

Hot Tags: Yam proszek, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, Kupię, Tanie, niska cena, organiczne, czyste naturalne, wysokiej jakości, GMP certyfikat, koszerne certyfikat, ISO certified, 100% naturalny, fabryka dostawy, sprzedaż
Produkty powiązane

Zapytanie

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adres: Pokój 2707, Tongda International budynku, Tangyan Road 41#, High-Tech Zone, Xi'an, Shaanxi 710065, Chiny.
Komunikacja